تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


روز جهانی شهر سازی

   

   

  به نام آن كه جان را زندگي داد                            طبيعت را به جان پايندگي داد

  در سایه سار بیکرانگی الطاف پروردگار نور و ایمان، دوازدهمين بزرگداشت روز جهاني شهرسازي را درحالی به میزبانی نشستیم که دلمان گرم بوده و هست به مهربانی همكاران و دانشجوياني که یاورمان بوده و هستند به کردار جاودانه ی دوستی و همكاري.
  دبيرخانه دايمي بزرگداشت روز جهاني شهرسازي ايران مفتخر است که دوازدهمين بزرگداشت را، در همسایگی با شهرسازاني جشن گرفت که شوق آفرینانه نشان دادند "ما میتوانیم"، شعاری لفظی نیست بلکه حقیقتاً قابل تحقق است.» مایه مباهات ما است که توانستهایم در تحقق عزت و عظمت شهرساز و شهرسازي نقش آفرین باشیم.
  عزم ملی شما براي حضور، بي شك تجلی آینده درخشان حوزه ي شهرسازي كشور است.
  شهرسازان پاک سرشت سرزمین
  سروران نیک آیین
  فرهيختگان اندیشمند
  حضور ارزشمند یکایک شما در اين بزرگداشت ما را به ادامه ی این رسالت دشوار و به وحدت و یکپارچگی و همدلی که شعار دیروز و امروز و فردای فرا روی توسعه ي شهرسازي ايران زمين است امیدوار ساخت.
  خانه ی دلتان آباد همكاران محترم

  دبيرخانه دايمي بزرگداشت روز جهاني شهرسازي ايران

   
  بیانیه دوازدهمین بزرگداشت روز جهانی شهرسازی ایران

  در آستانه بروز تحولات محتوایی وفرایندی نظام شهرسازی کشور،دوازدهمین سال بزرگداشت روز جهانی شهرسازی، با هدف ارتقاء هر چه بیشتر رویه های علمی-حرفه ای و اجرایی نظام شهرسازی کشور و بسط مفاهیم ارزش گرای آن در سطح جامعه و نهادینه سازی نگرش های شهرسازانه در تولید عرصه های با کیفیت شهری، برگزار می گردد. با توجه به اهداف جهانی برگزاری این روز و تشدید چالش های مختلف در عرصه نظام مدیریت توسعه شهری کشور، دبیرخانه برگزاری روز جهانی شهرسازی در ایران، تلاش دارد از طریق نظام بخشی به نهادهای علمی و حرفه ای و اجرایی در پایدارسازی این نشست و ترسیم دغدغه ها و نگرانی ها، زمینه را جهت ایجاد و پیشبرد الگوهای مناسب تحول در محیط های شهری کشور مهیا سازد. 

  ....مطالعه بیشتر بیانیه روز جهانی شهرسازی

   
  گزارش تصویری از برگزاری بزرگذاشت روز جهانی شهرسازی ایران
   

  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : بزرگداشت ,جهانی ,شهرسازی ,شهرسازي ,نظام ,برگزاری ,جهانی شهرسازی ,شهرسازي ايران ,نظام شهرسازی ,شهرسازی ایران ,دايمي بزرگداشت ,جهانی شهرسازی ایر ,
  روز جهانی شهر سازی

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 31 مرداد 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر